EnglishFrenchGermanRussianSpanishSwedish

Träningstider

Höstterminen 16 augusti – 22 december 2021

Stora hallen

Måndag
17:00 – 18:00 Barn gult 7 – 9 år Ingrid Å.
18:00 – 19:00 Barn nybörjare 7-9 år Ida F.
19:00 – 20:00 Vuxna gult – orange Svetlana T.
20:00 – 21:00 Vuxna violett – blå Ingmar J.
Tisdag
17:00 – 18:00 Barn blå – grönt Erika J.
18:00 – 19:00 Barn orange grupp 2, 7 – 9 år Pontus A.
19:00 – 20:30 Vuxna grönt – svart Ingmar J.
Onsdag
17:00 – 18:00 Barn nybörjare – gult 10-12 år Morgan A.
18:00 – 19:00 Barn nybörjare 7 – 9 år Ida F.
19:00 – 20:00 Vuxna gult – orange Svetlana T.
20:00 – 21:00 Vuxna violett – blå Ingmar J.
Torsdag
16:30 – 17:10 Small Kenpo Tigers Grupp 1 (start vecka 36) Stephanie J.
17:20 – 18:00 Small Kenpo Tigers Grupp 2 (start vecka 36) Stephanie J.
18:00 – 19:00 Barn orange grupp 2, 7 – 9 år Pontus A.
19:00 – 20:30 Vuxna grönt – svart Ingmar J.
Fredag
17:00 – 18:00 Barn gult 7 – 9 år Ingrid Å.
18:00 – 19:00 Barn violett – blått Andreas K.
Lördag
11:00 – 12:00 Barn orange – violett 10 -12 år Morgan A.
12:00 – 13:00 Barn nybörjare – gult 10-12 år Morgan A.


Lilla hallen

Måndag
17:00 – 18:00 Barn orange – violett 10 – 12 år Morgan A.
18:00 – 19:00 Barn orange grupp 1, 7-9 år Liza S.
19:00 – 20:00 Vuxna basics class (nybörjare) Ingmar J.
20:00 – 21:00 Öppen matta / gult bälte Dragan Z.
Tisdag
17:00 – 18:00 Barn brunt Ingmar J.
18:00 – 19:00 Barn brazilian jiu jitsu Almin S.
19:00 – 20:00 Vuxna brazilian jiu jitsu Rikard N.
20:00 – 21:00 Systema (rysk kampsport) Martin L.
Onsdag
17:00 – 18:00 Barn orange grupp 1, 7-9 år Liza S.
18:00 – 19:00 Barn violett – blå Andreas K.
19:00 – 20:00 Vuxna basics class (nybörjare) Ingmar J.
20:00 – 21:00 Öppen matta / bult bälte Dragan Z.
Torsdag
17:00 – 18:00 Barn fighting tävlingsgrupp Guido F.
18:00 – 19:00 Barn brazilian jiu jitsu Almin S.
19:00 – 20:00 Vuxna brazilian jiu jitsu Rikard N.
20:00 – 21:00 Systema (rysk kampsport) Stefan P.
 Fredag
17:00 – 18:00 Barn blå – grönt Erika J.
18:00 – 19:00 Barn brunt Ingmar J.